Firma MERK Sp. z o.o. została założona w 2010r . Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w naszej branży. Największym naszym atutem są ludzie- kompetentni, profesjonalni i otwarci na potrzeby Klientów, dla których praca jest pasją i przyjemnością. W 2014 roku otrzymaliśmy akredytację PCA na wykonywanie badań parametrów fizycznych aparatury rentgenowskiej. 

            Udział w konferencjach, wykładach i projektach zarówno naukowych jak i społecznych pozwala nam nieustannie rozwijać wiedzę i z zaangażowaniem przekazywać ją na szkoleniach. Poświęcamy  wiele czasu na rozwijanie swoich umiejętności, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi innowacjami dotyczącymi pracy ze źródłami promieniowania.

            Działamy na terenie całego kraju i z przyjemnością pomagamy Klientom w doborze aparatury, tak by spełniała oczekiwania. Oferujemy doradzctwo w zakresie dostosowania pomieszczeń istniejących do aktualnie obowiązujących przepisów, ale również niejednokrotnie, we współpracy z architektami, bierzemy bezpośredni udział na etapie projektowania. 

            Dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom naszych pracowników klienci mają wysokie poczucie bezpieczeństwa, w związku z czym bezstresowo i bezproblemowo mogą prowadzić swoją działalność spełniając wszystkie wymagania, a okresowe kontrole wszelakich instytucji, są jedynie formalnością i  czystą przyjemnością.

 Naszych Klientów obejmujemy kompleksową opieką.

Zapraszamy do współpracy.

 

                                                                                                                              Prezes zarządu

                                                                                                                              Dariusz Wrona 

Close Menu